Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
WYSZUKIWANIE SZCZEGÓŁOWE
 
Zasady zakupu skrzyni biegów
Zakup skrzyni biegów wiąże się ze zwrotem starej (uszkodzonej), a cena uzależniona jest od ilości i rozmiaru uszkodzeń w zwracanej. Mogą Państwo ją do nas dostarczyć osobiście lub za pośrednictwem poczty kurierskiej. Uwaga! Osobiście zamawiamy kuriera po odbiór skrzyni do naszych klientów. Wystarczy tylko podać nam adres, spod którego zepsuta skrzynia ma zostać odebrana.
Czas trwania naprawy
Posiadamy bogaty asortyment zregenerowanych i gotowych do montażu skrzyń, które dostępne dla naszych klientów „od ręki”. Jeśli klient zdecyduje się na naprawę własnej skrzyni biegów, staramy się dokonać naprawy w czasie nie przekraczającym 48 godzin.
 
Gwarancja
Na zakupiony w naszej firmie towar i wykonaną usługę zawsze udzielamy pisemnej gwarancji ważnej do 12 m-cy bez limitu kilometrów. Gwarancja jest ważna wyłącznie z pieczątką i podpisem mechanika dokonującego montażu skrzyni (dotyczy sytuacji, gdy skrzynia nie jest montowana w naszym warsztacie).
Skrzynia w chwili odbioru nie jest zalana olejem przekładniowym.
Montaż
Oferujemy usługi w zakresie demontażu i montażu skrzyni biegów. Cena usługi uzależniona jest od typu samochodu, a średni koszt wynosi około 500 zł.
 
Olej
Do każdej zakupionej lub naprawionej w naszej firmie skrzyni biegów rekomendujemy wysokiej jakości olej w promocyjnej cenie.
Formy płatności
Gotówka, pobranie, przelew, PayPal

F.H.U. Michał Szadeberg
                                        ul. Leśna 34  
                                        62-070 Gołuski

                                        Nr konta mBank:
                                        PLN:    PL 96 1140 2004 0000 3702 7568 8006
                                        EURO: PL 75 1140 2004 0000 3312 0374 4034 
                                        BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

                                        PayPal:  biuro@naprawaskrzyn.pl
 
FV
Wystawiamy faktury VAT.
Dostawa
Zakupioną skrzynię można odebrać osobiście lub za pośrednictwem poczty kurierskiej. Nasze  skrzynie doręczamy na terenie Polski i całej Europy.