Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
WYSZUKIWANIE SZCZEGÓŁOWE
Inspiracją do założenia firmy Naprawa Skrzyń była nasza pasja motoryzacyjna. Od 15 lat zajmujemy się kompleksową naprawą i regeneracją manualnych skrzyń biegów do  samochodów dostawczych i osobowych. W  dorobku firmy znajduje się już ponad 10 tysięcy zregenerowanych skrzyń . Doświadczenie i kwalifikacje naszych mechaników są gwarancja usług najwyższej jakości, a wszystkie naprawy dokonywane sa wyłącznie przy użyciu oryginalnych części zamiennych.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie i dopasowujemy się do jego potrzeb i możliwości.

Zdajemy sobie sprawę, że „czas to pieniądz”, dlatego zregenerowaną skrzynię do każdego samochodu można u nas dostać „od ręki”. Jeśli natomiast klient zdecyduje się na naprawę własnej skrzyni, staramy się zawsze zrobić to tak szybko, jak to możliwe. Posiadamy również doskonale wyposażone zaplecze techniczne, które umożliwia demontaż i montaż skrzyni biegów w samochodzie.